Alkoholinių kokteilių receptai


Skanūs alkoholiniai kokteiliai yra neatsiejama bet kokio vakarėlio ar šventės dalis. Didelis įvairių receptų asortimentas suteikia galimybę kiekvienam išsirinkti gėrimą pagal savo skonį, todėl jie yra labai populiarūs ne tik tarp moterų, bet ir tarp vyrų. Alkoholinių kokteilių gaminimas yra paprastas procesas, kurį dažniausiai galite atlikti patys. Norėdami tai padaryti, pakanka žinoti ingredientus ir paruošimo būdą. Ar norėtumėt išmokti gaminti alkoholinius kokteilius savo namuose?

B52 kokteilis

Šiuo metu „B-52“ kokteilis laikomas neatsiejamu klubinio gyvenimo atributu, jis patiekiamas visuose padoriuose pasaulio baruose. Toliau papasakosiu šio garsaus gėrimo, užkariavusio milijonus alkoholio mėgėjų visuose žemynuose, istoriją, vartojimo metodus ir du pagrindinius receptus..

Skaityti daugiau...

Porto flip receptas

Porto flip Kokteilių paprastai būna kiaušinio trynys arba visas kiaušinis, paprastas sirupas, dviguba grietinėlė ir spiritas - gausis gausus, kreminis gėrimas.

Skaityti daugiau...

Mimoza kokteilis

Yra dvi Mimozos kokleilio kilmės versijos. Pirmąjį išrado garsus barmenas Frankas Meyeris. Beje, jis buvo geras Hemingvėjaus draugas. Ilgą laiką kokteilis buvo oficialus Anglijos „Ritz“ viešbučių tinklo gėrimas. Pagal antrąją versiją, „Mimosa“ pasirodė, kai vienam barmenui buvo liepta padaryti „Bellini“ (šampanas su persikų sultimis ar tyrėmis), tačiau bare buvo rasta tik šampano ir apelsinų sulčių.

Skaityti daugiau...

Džinas su toniku kokteilis

Džinas su toniku (Gin tonic) yra nuostabus kokteilis. Viena vertus, jo receptas yra neįtikėtinai paprastas, bet kita vertus, jis nustebina maloniu ir unikaliu skoniu.

Skaityti daugiau...

Manhattan kokteilis receptas

„Manhattan“ yra kokteilis, pagamintas iš viskio, saldaus vermuto ir kartumo. Nors rugiai yra tradicinis viskio pasirinkimas, kiti dažniausiai naudojami viskiai yra Kanados viskis, burbonas, sumaišytas viskis ir Tenesio viskis.

Skaityti daugiau...

Jūs negalite gauti daugiau klasikinio nei klasikinis senamadiškas. Šis nuolankus keturių ingredientų - viskio, cukraus, kartumo ir vandens - ragavimas tiesiogine prasme yra kokteilis, nuo kurio viskas prasidėjo.

Skaityti daugiau...

Mojito kokteilis receptas

„Mojito“ alkoholinis kokteilis yra vienas populiariausių gėrimų karštomis vasaros dienomis.

Skaityti daugiau...

Neabejojama, kad šio kokteilio kilmė yra škotų, nes „Rusty Nail“ yra škotiško viskio ir tikrai škotiško „Drambuey“ skysčio mišinys..

Skaityti daugiau...

Tikriausiai nustebsite, kad kokteilis „Krikštatėvis“ buvo išrastas prieš pat Franciso Fordo Coppolos pavadinimo filmo išleidimą. Ir, žinoma, nenustebkite, kad filmas ir kokteilis yra aiškiai susiję. Krikštatėvis-gėrimas pasirodė 1972 m., Taip pat kaip populiariausias filmas..

Skaityti daugiau...

Margarita kokteilis

Nori pagaminti ir paragauti kokteili Margaritą? Tai sūrus tekilos kokteilis su laimo sultimis. Viso pasaulio barmenai labai mėgsta kurti šio klasikinio kokteilio posūkius, tačiau druskos apvadas beveik visada išlieka ta pati puošmena Margaritai.

Skaityti daugiau...